close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Aktorja shkon në varrin e të atit, por ajo që bën aty të shokon

phoebe-price-out-and-about-in-beverly-hills-12-15-2015_4

Phoebe Price, e cila është shpesh përdor fotot ekstravagante dhe ndonjëherë edhe nudo për të tërhequr vëmendjen e publikut, kësaj here ka bërë një tjetër veprim të çuditshëm. Modelja dhe aktorja ka shkuar të vizitoj varrin e të atit por veshja dhe pozat që merr pranë varrezave të lënë me gojë hapur…/Panorama/

dbfgsbfd-1
Tags : aktorevarri i te atit
loading...