• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Aktori i njohur publikon foto nudo të gruas nga shtrati, fansat shpërthejnë në kritika

Teksa kolegët e tij ishin duke ndjekur ceremoninë e ndarjes së çmimeve Golden Globes në Bevrly Hilton, Channing Tatum po kalonte momente relaksuese me bashkëshorten në shtëpi. Ndërkohë që Jenna Dewan Tatum ishte duke bërë një sy gjumë, ai e fotografoi. Këtë moment 36 vjeçari e ka ndarë me gjithë ndjekësit në rrjete sociale. Vetëm se bashkëshortja e tij kishte marr një pozë krejt “të zakonshme”. Ajo ishte tërësisht nudo, dhe kishte mbuluar pjesët intime me batanije. Nuk mund të mohojmë bukurinë e trupit të Jenna, por disa gjëra ndoshta duhet të mbeten private. Të shumtë kanë qenë ata që nuk e kanë pritur mirë këtë postim./ opinion/

15803732_1834097313499987_5314436882455592960_n