• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Foto/ Aksidentohet Samanta Karavella, ja gjendja e saj shëndetësore

Këngëtarja Samanta Karavella ka bërë një aksident me makinë. Një burim ka bërë të ditur për “Iconstyle” incidentin e ndodhur në qendër të kryeqytetit, pranë Biblotekës Kombëtare rreth orës 17.00 të së shtunës. Në fotografitë e publikuara  duke qartë që në aksident është përfshirë një makinë “Citroen” i kuq, që sipas burimit i përket këngëtares Samanta Karavella. Por e kontaktuar nga revistawho.com këngëtarja ka thënë se është në gjendje shumë të mirë shëndetësore dhe se është duke vijuar punën për xhirimin e klipit të saj të ri.