close
Breaking NewsLajme

FOTO/ Afërdita Dreshaj kthehet pas në kohë, shikoni si dukej ajo në fëmijëri

b5fa6c6e7950feb23e89eda38c7bb8d9

Bukuria e saj i ka kaluar dhe kufijtë e Shqipërisë. Bëhet fjalë për këngëtaren dhe modelen e njohur Afërdita Dreshaj. Para disa minutash Afërdita ka ndarë me fansat një nga kujtimet e saj të fëmijërisë. Në foton e publikuar në rrejtin social ‘Instagram’ndër të tjera vihet re këngëtarja, një fëmij ‘buçko’ dhe mjaft i ëmbël. Ajo sot jeton ne kontinetin amerikan ku po shijon dhe lidhjen e saj të dashurisë./revistawho.com

Tags : aferdita dreshaj
loading...