• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ A ju kujtohet Berkani? Ja sa i ngjan vajza e tij e vogël

Një nga këngarët më të njohur të trevave shqiptare në vitet 2000 veç tjerëve ka qenë dhe këngëtari Berkan Ahmeti, i cili ka sjellë një sërë hitesh si: “Maratonë”, “Kriza” apo “Një në një milion”.
Këngëtari pasi u shkëput nga muzika, ka filluar jetën familjare me Sibelin e së fundmi janë bërë edhe prindër të një vajze që e kanë pagëzuar me emrin, Beren, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Berkani ka publikuar një foto në rrjetin social “Instagram” duke treguar ngjashmërinë që ka me vajzën e tij.

Përbri fotografisë ka shënuar: ‘’Copy – Paste – Save :))) (30 years different)’’.

b_1476168721-146917