close
Breaking NewsLajme

FOTO/ 9 vite më parë, shikoni si dukeshin Bledi Çuçi dhe Blendi Klosi

Screenshot_1

Fotot që ilustrojnë këtë shkrim janë të rreth 9 viteve më parë, kohë kur Bledi Çuçi njihej thjesht si partneri i Delina Ficos, zonjës e cila është marrë gjithnjë me shoqërinë civile dhe bënte jetë publike.

Ndërkohë Blendi Klosi ishte shumë i njohur, edhe për faktin se kishte qenë ministër Kulture në qeverinë e Fatos Nanos. Në foto shfaqet me bashkëshorten e tij dhe ishte koha kur ai dhe Nora ishin në vitet e para të lidhjes së tyre. Nuk duket se kanë ndryshuar shumë fizikisht, asnjëri nga çiftet.

Tags : bledi cuciblendi klosi
loading...