• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ 7-vjet larg njëra-tjetrës, takohen dy vajzat e njohura të ekranit

E ftuara e rradhës në emisionin e Jonida Vokshit ‘Thurje’ ka qenë e ftuar këngëtarja e njohur, Arilena Ara. Nëpërmjet një postimi Arilena ka zbuluar një detaj që jo të gjithë e dinë. Dy vajzat janë mikesha të vjetra dhe janë takuar me njëra tjetrën pas një periudhe të gjatë kohore. E lumtur që të takova pas 7 vitesh, mikja ime!’-shkruan Arilena. Nuk dihet pse vajzat kanë qëndruara kaq gjatë pa u takuar, por me siguri arsyeja është se vajzat janë shumë të angazhuara në profesionet e tyre.

shoqe