• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ 6 mujori i djalit, ja si e feston Vesa Luma

Këngëtarja Vesa Luma dhe reperi Big Basta shijojnë prej shumë kohësh dashurinë e tyre të madhe, e cila vetëm 6 muaj më parë u bekua nga ardhja në jetë e Lian-it. Vesa publikoi një fotografi të tortës dhe vogëlushit, duke treguar kështu se ata festojnë çdo ditë për këtë gëzim të madh. ‘6 muaj më të lumtur’ –shkruan këngëtarja.

v1_1480497726-4005007 v2_1480497721-871596