• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ 40-vjetori i Anila Bashës, festë me familjen dhe miqtë. Mungon…

Ndërsa të gjithë prisnin natën e madhe të Krishtlindjeve, drejtuesen e newsbomb.al, Anila Bashën, kjo natë e gjeti duke darkuar mes miqve të ngushtë me rastin e ditëlindjes së saj. Gazetarja e njohur gjithashtu ka festuar edhe me njerëzit e dashur të familjes, por në asnjërën prej tavolinave të shtruara nuk shohim praninë e ndonjë partneri. Ndoshta ky 40-vjetor e gjeti Anilën vetëm, ose ajo nuk ka dashur t’a bëjë të njohur për publikun atë. Sido që të jetë ne i urojmë Anilës edhe 100 të lumtura.

15538191_1495066437187697_7286479010563883008_n1 15535022_1871831639714233_6519659200258244608_n1

CLOSE
CLOSE