• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ 2 javë pas lindjes, Blac Chyna ‘shokon’ me format trupore

Kanë kaluar vetëm dy javë që nga momenti kur ajo solli në jetë vajzën Dream Renee Kardashian dhe 10 ditë pas ardhjes në jetë të vogëlushes, Blac Chyna ka humbur në total thuajse 10 kg. Ditël e dielë, Chyna ka treguar trupin e saj më në formë teksa po përgatitej me djalin e saj King Cairo Stevenson për një set fotografik. 28-vjecarja është shfaqur me një “bodysuit” leja, i cili nxirrte në pah format se saj dhe belin e hollë.