• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO +16/ ‘Mbretëresha e Instagramit’ rrëfen se si i arriti rreth 7 milionë ndjekës

Modelja amerikane Alexis Ren, 19 vjeç, nga Kalifornia, SHBA, ka mbledhur 6,6 milionë ndjekës në “Instagram” duke marrë edhe titullin “Mbretëresha e Instagramit”. Por ajo thotë se lodhet shumë për të nxjerrë ato foto, shkruan “Syri.net”. “Udhëtime të gjata e të lodhshme, dieta të forta, stërvitje që në orët e para të mëngjesit dhe orë të tëra për të shkrepur fotot perfekte. Suksesi nuk vjen vetë dhe është shumë i lodhshëm për t’u arritur”, rrëfen ajo.

alexis_ren_mbreteresha_e_instagramit151476371064

alexis_ren_mbreteresha_e_instagramit121476371067

alexis_ren_mbreteresha_e_instagramit131476371066

alexis_ren_mbreteresha_e_instagramit141476371064