• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Formohen çiftet e reja në “Big Brother”, Ervini darkë me Fotinin, Danjeli dhe Donjeta në dhomën e masazhit

Big Brother ka vendosur që do të jetë publiku ai që do të formojë edhe 5 çiftet e reja nga 10 beqarët e shtëpisë.

E për të ndihmuar në këtë vendim ka organizuar takime të ndryshme mes djemve dhe vajzave.

Fillimisht janë bërë bashkë Donjeta dhe Danjeli, të cilët kanë shkuar sëbashku në një dhomë ku u është bërë masazh.

Ndërsa në mbrëmje Fotini ka ngrënë një darkë me Ervinin, edhe nuk mund të quhet një darkë romantike, ata duket se ia kaluan mjaft mirë me njëri tjetrin./tch