• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Fobitë më të çuditshme të VIP-ave

Të gjithë njerëzit kanë fobitë e tyre. Ato fillojnë nga gjëra më të thjeshta, si përshembull fobi prej merimangave, deri tek fobitë më serioze të njerëzve. Këtyre frikërave nuk ju kanë shpëtuar as personazhet e njohur të ekranit, të cilët e kanë treguar hapur se herë pas here vuajnë nga kjo gjë.
Më poshtë po ju listojmë disa nga fobitë më të çuditshme të tyre.

Madonna/ Brontophobia

Madonna-I love you

Mbretëresha e muzikës ‘Pop’ ka frikë nga stuhitë e mëdha. Atë e trembin bubullimat dhe vetëtimat

Johnny Depp/ Coulrophobia

10 Famous People with Strange Phobia

Johnny Deep është i frikësuar nga kllounët, kryesisht për shkak të buzëqeshjes së rreme dhe fytyrës së pikturuar. Ai beson se ekziston diçka e errët dhe e keqe pas fytyrës së tyre.

David Beckham/ Ataxophobia

David Beckham Beard

David Beckham tmerrohet nga parregullsitë. Ai kërkon që çdo gjë të jetë në vendin e duhur dhe bëhet histerik kur sheh gjëra nëpër këmbë.

Woody Allen/ Panophobia

10 Famous People with Strange Phobia

Aktori i njohur ka frikë nga çdo gjë. Kjo fobi nuk ka diçka specifike, por lidhet me çdo gjë që të duket e frikshme.

Pamela Anderson/ Eisoptrophobia

Pamela Anderson_Sizzling Wallpaper

Pamela Anderson ka fobi të shohë veten në pasqyrë. Asaj i duket sikur është e shëmtuar dhe nëse e sheh për një kohë të gjatë imazhi fillon i deformohet.

Nicole Kidman/ Lepidopterphobia

Sizzling Babe Nicole Kidman

Aktorja nuk është e frikësuar nga fantazmat, zvarranikët apo lartësitë. Ajo ka frikë nga insekti i bukur I fluturës. Për të flutura është gjëja më djallëzore në botë./revistawho.com

CLOSE
CLOSE