close
Breaking NewsLajme

Flori Mumajesi: “S’ka ngel njeri pa e bërë hundën. Thashë ta bëj edhe unë”

1916814_10156448714795444_3874051386920034078_n-e1456821806490-1200×630

Flori Mumajesi ka postuar një video në profilin e tij në Instagram teksa me sens humori shprehet se ka bërë hundën operacion meqënëse e kanë bërë të gjithë. “Ska ngel njeri pa e bërë hundën. Thashë ta bëj edhe unë. I vura ca mustaqe dhe një zemër. Për këtë duhet të falenderoj shumë, shumë klinikën hundëderrat e vegjël” -shprehet këngëtari teksa në fytyrë ka përdorur filtrat e Snapchatit. Operacionet plastike kohët e fundit janë përhapur shumë dhe Flori ka gjetur këtë mënyrë për tu tallur me to.

Tags : Flori Mumajesi
loading...