• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Flori Mumajesi anulon koncertin, zbuloni arsyen (FOTO)

Flori Mumajesi duhet të performonte sonte në një klub në Gjakovë, por koncerti është anuluar. Edhe pse fansat kanë pritur me padurim të shkonin sot në koncert, ata kanë mbetur të zhgënjer pasi Flori postoi një foto në Instagram ku e ka anuluar koncertin për shkak të motit të keq dhe gjendjes shëndetësore. Mesa duket virozat e stinës kanë prekur dhe kantautorin i cili është detyruar të informojë edhe fansat për gjendjen e tij./revistawho.com

https://www.instagram.com/p/BO7anJ_lQ34/?taken-by=iamflorimumajesi