close
Breaking NewsLajme

Fjolla Morina: “Sot martohem…”, ja cili është dhëndri…

a8789e9f-5efc-4098-b4f0-5ae190d7f18a-0

Fjolla Morina ka postuar një foto në instagram me këngëtarin Alban Ramosaj ku ka shkruar se sot do martohet me Alban Ramosaj. E gjithë kjo është bërë si shaka sepse Fjolla dhe Alban janë miq shumë të mirë por pjesë e lojës janë bërë edhe nëna e Albanit, Antigona Ramosaj e cila ka komentuar në foton e Fjollës: “O nusja jeme, mirë se erdhe te Ramosaj”. Gjithashtu edhe motra e Albanit, Beatrix ka komentuar: “Uh çfarë nuse, marshalla, për hajër.” 

screenshot_11
screenshot_12
screenshot_13
screenshot_14
Tags : Alban Ramosajfjolla morina
loading...