close
Breaking NewsLajme

Fjolla Morina ka një arsye të veçantë për të festuar sot (FOTO)

Screenshot_29

Fjolla Morina ndodhet prej disa ditësh në Maldives ku po kalon pushimet me mamanë dhe dy vajzat e saj. Këngëtarja po i shijon shumë këto ditë siç shihet edhe nga fotot e videot që poston në Insta Story. Para disa minutave ajo ka postuar edhe një foto të mamasë e cila mban në krahë vajzën e vogël, Alayah. “Gëzuar ditëlindjen nana ime e bukur”, -shkruan Fjolla. Mesa duket udhëtimi në Maldives nuk ka qenë i rastësishëm, por pse jo edhe për të festuar ditëlindjen e mamasë./revistawho.com

15976929_763056057183400_4247013348056309296_n
Tags : fjolla morina
loading...