close
Breaking NewsLajme

Fiori Dardha ka një mesazh për ish-shefen e saj…

12032258_1504548869863361_6821813267051566942_n

Gazetarja Fiori Dardha pritet të nisë së shpejti programin e saj, investigativ në Ora News sëbashku me mikeshën e saj, Rozana Radi. Por ajo nuk ka harruar që ka patur dikur një shefe jo fort të mirë gjatë karrierës së saj. Ja çfarë thotë Fiori përmes një postimi në Instagram. Kam njohur dikur nje shefe, qe perçmonte çdo pune te vartesve te saj. Sipas saj, çdo pune e tjetrit ishte fare e lehte dhe ajo mund ta bente dhe me te ndenjura.  Sot, shefja dhe fundshpina e saj jane pa pune!”.

loading...