• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Fiorentina ndjenja për Musën? Ky veprim tregon shumë…

Mbrëmjen e djeshme banorët ishin mbledhur jashtë për të pirë cigare e biseduar. Ndërsa Musa dhe Dona ishin në krevat duke u puthur. Ndërkohë Fiorentina ndodhej në kuzhinë. Ajo merr drejtimin për të shkuar tek banorët e tjerë, por kur hedh sytë nga Musa dhe Dona që ishin duke u puthur, kthehet prapa dhe shkon në krevatin e saj shkruan revistawho.com. Fytyra e mërzitur e Fiorentinës vërehej shumë. Kjo lë të kuptohet se ajo ose ndjen për Musën, ose dëshiron që Olsi t’i kushtojë vëmendje ashtu si Musa Donës pasi kohët e fundit ai e ka lënë pak pas dore. Por edhe pak ditë më parë Fiorentina në debat e sipër shkon shumë afër Musës dhe veprimet e saj dukeshin sikur nga momenti në moment do e puthte atë. Mos vallë po lindin ndenja të reja tek ajo?/revistawho.com