• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Filmi me aktore Rita Orën, vetëm për njerëzit +18

Teksa debutoi si aktore në filmin ’50 shades of Grey’, tani radhën e ka vazhdimi I tij ’50 shades darker’ që pritet të publiohet më 14 shkurt 2017. Edhe ky film do të ketë përmbajtje të forta erotike. Dhe këngëtarja kosovare pritet të ketë një paraqitje të nxehtë, edhe pse nuk do të ketë skena të seksit. Kritikat për këtë vazhdim janë mjaft pozitive, edhe pse është kritikuar paska përmbajtja tepër eksplicite. Dhe pikërisht kjo përmbajtje do të bëj që në shumë vende, sidomos ato komuniste dhe ato myslimane, ta censurojnë shfaqjen e këtij filmi. Si do që të jetë, numri i atyre që mezi e pret këtë film, është jashtëzakonisht i madh.

rita-ora-400x450