• youuinsttaaffccbb
TEST
4, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Fifi flet hapur, ja në cilin emision paguhesha më mirë

Filloreta Raçi që për publikun e gjerë njihet si Fifi është bërë qendra e diskutimeve prej kohësh për lëvizjet në programe të ndryshme televizive ku këndon. Ditën e sotme, Fifi ka qenë e ftuara e radhës në ‘Trokit’ dhe ka folur hapur lidhur me pagesën në emisionet e suksesshme, përkatësisht ‘Xing me Ermalin’ dhe “Shiko kush luan” që drejtohet nga Luana Vjollca. Ajo ka zbuluar se në ‘Klan’ paguhej më mirë se në ‘Top Channel’. “Me thënë të drejtën, tek Ermali paguhesha më mirë”,-është shprehur Fifi.

Image result for fifi ermali luana

Kujtojmë se këngëtarja e njohur së fundmi është bërë sërish pjesë e ‘Shiko kush luan’ në ‘Top Channel’./revistawho.com

CLOSE
CLOSE