• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

‘Ferhat’ i dashuruar marrëzisht, njihuni me partneren e tij bukuroshe në realitet

Ibrahim Celikkol, i njohur si ‘Ferhat’ në vendin tonë, ka rrëmbyer zemrat e publikut me rolin e tij në ‘Dashuri bardh e zi’. Historia e tij e dashurisë me Asllën mban të mbërthyer shqiptarët çdo ditë para ekranit. Por nëse i hedh një sy rrjeteve të tij sociale, duket qartë se ai është njësoj i dashuruar edhe në realitet. Ai është i martuar me arkitekten bukuroshe, Mihre Mutlu. Çifti u martua majin e kaluar dhe i surprizuan të gjithë, pasi u veshën si romanë. ‘Ferhat’ është plot surpriza, ashtu si në serial!

CLOSE
CLOSE