• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Fëmijët e prezantueseve drejt rrugës së nënave, djemtë e Xhemi dhe Arbanës miq të ngushtë

Prezantueset e suksesshme të Top Channel Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani dihet se janë mike të ngushta. Të dyja nëna djemsh ato po ia trashëgojnë krejt natyrshëm këtë miqësi edhe të vegjëlve të tyre. Duke qenë se mblidhen mamat, mblidhen e lozin bashkë edhe “çunat” e sigurisht shtëpia mbushet me lodra. Nuk dimë se në shtëpinë e cilës nga moderatoret po e kalon “grupi” mbrëmjen por kudoqofshin po kënaqen shumë. Të jenë duke parë “Festivalin” e RTSH-së vallë?