• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Fejohet djali i Agron Llakaj, i ftuar në ceremoni edhe Ardit Gjebrea (FOTO)

Ditën e djeshme, djali i Agron Llakaj, Eno ka lidhur fejesë me Adan në një ceremoni ku ishin të pranishëm familja dhe miqtë. Edhe pse Agron Llakaj nuk e ka bërë publike fejesën e djalit, ka qënë moderatori Ardit Gjebrea ai që nëpërmjet një postimi në Instagramin e tij ka uruar çiftin. “I privilegjuar të jem pjesë e gëzimit të fejesës së djalit tënd Agron Llakaj. Jetë të lumtur Adës & Enos dhe veç gëzime për familjen tënde!” -shkruan Gjebrea. 

15730865_267376053682164_1464656561_n