• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Fansat “zbulojnë” titullin e këngës së re të Luana Vjollcës

Prej disa kohësh prezantuesja Luana Vjollca edhe pse nuk po shfaqet në ekran, duket se është duke punuar për një projekt të ri muzikor, për të cilin nuk ka zbuluar ende asnjë detaj.

Luana ka publikuar në “Instagram” një foto me mbishkrimin: ”Po t’shoh”, dhe kaq ka mjaftuar që fansat e saj të aludojnë se ky mund të jetë titulli i këngës së saj të re.

Deri tani vetë prezantuesja nuk ka zbuluar asnjë detaj, kështu që duhet të presim deri në momentin që kënga do të lançohet për të gjithë publikun dhe fansat e saj.\revistawho.com

CLOSE
CLOSE