close
Breaking NewsLajme

Fansat surprizojnë Flor Mumajesin, hartojnë një plan ‘arratisje’

image

Sigurisht që fansat do të bënin çmos për të parë një koncert të tijin nga afër, pasi Flor Mumajesi mbetet një nga këngëtarët më të mirë që ka Shqipëria. Kështu ka ndodhur edhe me disa vajza që kanë hartuar një plan për të shkuar në koncertin e Florit, edhe pse nuk kanë leje. Koncerti mbahet sonte në mbrëmje në Prishtinë. Ky gjest e ka befasuar Florin dhe ai nuk ka nguruar ta postojë atë në Instagram, duke i etiketuar dhe vajzat që i bënë këtë surprizë.

image
Tags : fansaFlor Mumajesiplan arratisjesurprizw
loading...