• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Fansat befasojnë Era Istrefin. Shikoni çfarë dhurate i kanë bërë (FOTO)

Era Istrefi është një ndër artistet që ka më shumë fansa, jo vetëm prej hitit “Bonbon”, por edhe prej stilit të saj të veçantë. Pas performancës në Zyrih, Erën e ka pritur një surprizë shumë e bukur. Fansat e saj shqiptarë i kanë dhuruar një libër me letra të shkruara për të, krijime dhe dedikime të tyre. Dhurata i është dorëzuar nga një fans i saj shqiptar që jeton në Zyrih. Këngëtarja është gëzuar shumë për dhuratën dhe madje ka postuar disa nga faqet e librit në Snapchat ku falenderon fansat të cilat i quan “Nicera”./revistawho.com

15871599_757080534447619_7333409846512923324_n

15894418_757080527780953_6941561577314040379_n

15823247_757080457780960_7857422099679739060_n

screenshot_16