• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Fansat ankesa ndaj Ledrit, i japin Era Istrefit këtë mesazh për reperin (FOTO)

Era Istrefi dhe Ledri Vula janë dy nga këngëtarët më të dashur për publikun dhe kjo vërehet edhe nga koncertet e shumta që ata kanë. Mirëpo kur vjen puna tek bashkëpunimet, Ledri dhe Era vetëm një kanë të tillë. Duket se fansat kërkojnë një bashkëpunim të dytë dhe për këtë i janë ankuar Era Istrefit. “Erë, çoje Ledrin nga gjumi”, -shkruan një fans në foton e postuar nga Era. Na mbetet të presim nëse Ledri do të zgjohet për të patur një bashkëpunim me Erën./revistawho.com

CLOSE
CLOSE