• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Familja Kardashian i japin fund reality show-t “Keeping Up with Kardashians”

Kim Kardashian dhe familja e saj kanë raportuar se nuk do e filmojnë më reality show-n e tyre “Keeping Up with Kardashians” për pjesën tjetër të vitit. Reality show nuk ka publikuar skena të reja që nga tetori. Familja Kardashian nuk ka deklaruar akoma nëse ky është pushim i përkohshëm apo do të fillojë sërish. Kanë qënë muaj të vështirë për Kardashianët. Kim u rrëmbye në Paris, bashkëshorti i saj Kanye anuloi turin duke u shtruar në spital, Kendall Jenner ka probleme me ankthin dhe mesa duket vetëm Kylie Jenner-it po i shkon puna mirë sepse para pak ditësh ajo postoi edhe koleksionin e ri të buzëkuqeve nga Kylie Cosmetics. Mos është ky fundi i reality show-t të famshëm të familjes Kardashian? Epo duhet të presim…