close
Breaking NewsLajme

Fadil Berisha përzgjedh të bukurën shqiptare për setin e ri fotografik

screenshot_27

Miss Universe Albania ndalon në studion e Fadil Berishës për të realizuar një set fotografik. Më e bukura shqiptare ka pozuar para aparatit të fotografit të famshëm shqiptar. Modelja Lindita Idrizi, e shpallur Miss Universe Albania prej disa ditësh ndodhet në Amerikë me Fadil Berisha duke biseduar rreth projekteve që do të realizojnë së bashku. Fadil Berisha është një nga fotografët zyrtar të Miss Universe Albania dhe shpresojmë që ky set të jetë një ogur i mirë për përfaqësuesen shqiptare.

#photoshoot with @lindita_idrizi #missalbania dress @sherrihill @bbcouturenyc styling by @mira_design_fashion #hairmakup @meg829

A post shared by Fadil Berisha Photography (@fadilberisha) on

Tags : fadil berishamiss universe albania
loading...