• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Eva Murati zbulon nga e ka marrë bukurinë…Ja foto fantastike e nënës së saj

Moderatorja dhe prezantuesja bukuroshe, Eva Murati, çdo ditë e më shumë po bëhet një emër tepër i njohur në fushën e showbiz-it shqiptar. Përveç talentit të saj, Eva shquhet dhe për ëmbëlsinë dhe bukurinë që e karakterizon. Dhe duket se bukuria është në gen në familjen e saj. Eva ka postuar një foto të nënës së saj në moshën 21-vjeçare. Ngjashmëria mes tyre është mjaft e madhe./revistawho.com

Mom at my age❤️21

A post shared by Eva Murati 🦌 (@evamurati) on

CLOSE
CLOSE