• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Ermal Mamaqi nuk i ndahet Bes Kallakut as kur është me pushime, ja çfarë bën moderatori

Bes kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë duke kaluar disa ditë pushimi në Santorini, duke shijuar pamjet e mrekullueshme që të ofron ky ishull.

Por duket se Ermal Mamaqi i “ndjek” edhe atje.

Aktori i humorit ka publikuar një foto në “Instagram” ku shihet një sallatë të cilës nuk mund t’i mungonin domatet, të cilat Besi i pëlqen shumë.

“Kur Ermal Mamaqi do me rregullu muhabetin se nuk i është  gjetur akoma zarfi i dasmës”- shkruan Besi bashkangjitur fotos së sallatës dhe një pusullë ku shkruhet “këtë e ke nga Ermal Mamaqi.”/revistawho.com

CLOSE
CLOSE