close
Breaking NewsLajme

Ermal Mamaqi ndihet i ‘kërcënuar’ nga emisioni i Arbana Osmanit

6bbe7ad8d5a0acb085030e3c0983dd23

Arbana Osmani, e cila do të vijë së shpejti në ekranin e Top Channel me “Dua të të bëj të lumtur”, ka postuar pak më parë në Instagram një foto nga ceremonia e një dasme në kishë.

Bashkangjitur fotos, ajo shkruan se bëhet fjalë për xhirimet e emisionit që do të shfaqet së shpejti në “Top Channel” në orën 21:00. Por ajo që tërheq vëmendjen është komenti i Ermal Mamaqit, “kundërshtarit” të Arbana Osmanit, i cili prezanton “Xing me Ermalin” në TV Klan.

“Amon vonohu dhe içik. Mos ma merr audiencën.”, shkruan ai, koment të cilit Arbana i përgjigjet plot humor: “Se dinë këta që jemi bashkë këtu ne.”

14625331_1057200514399370_1823520897_n-2
Tags : Arbana OsmaniemisionErmal Mamaqi
loading...