• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ermal Mamaqi me 500 mijë ndjekës, sfidon Encën: Unë s’kam asnjë “followers” nga Arabia!

Ermal Mamaqi është një nga meshkujt shqiptar më të ndjekur në Instagram me mbi 500 mijë fansa. Mamaqi ka falenduar të gjithë ata që e ndjekin në Instragram, por na ka harruar të thumbojë edhe Encën dhe ndjekësit e saj nga Arabia.

“500 mijë ndjekës!! Dhe me lini ti dërgoj një selam Encës. Enca nga këto 500 mijë asnjë nuk është arab. Dhe për këtë arsye këta e kuptojnë atë cfarë them unë kështu që nuk ka nevojë të flas anglisht apo arabisht…”.

(Video minuta 6:11)