• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Erisa Xhixho bëhet nënë për herë të dytë, vjen në jetë Nikol. Zbulohet rastësia e bukur

Nënkryetarja e LSI-së Erisa Xhixho është bërë nënë për herë të dytë duke sjellë në jetë vajzën e saj Nikol. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Erisa, nëpërmjet një statusi të postuar në rrjetet sociale bashkangjitur fotos së dorës së vogëlushes.

“Ka lindur një ëngjëll me emrin Nikol, që erdhi në shtëpi për të festuar ditëlindjen e vëllait Henri…E mbushur me dashuri dhe e bekuar nga Zoti”-ka shrkuar Erisa duke zbuluar edhe rastësinë e bukur.

Nikol ka ardhur në jetë një ditë përpara ditëlindjes së vëllait të saj të madh, Henrit.\revistawho.com

 

CLOSE
CLOSE