close
Breaking NewsLajme

Era Istrefi u kërkon falje fansave, zbuloni arsyen (VIDEO)

screenshot_35

Të jesh e suksesshme nuk është e lehtë. Përpos axhendës së ngjeshur me koncerte dhe evente, Era duhet të këndonte mbrëmë në Zyrih, por kjo gjë nuk ndodhi. Këngëtarja postoi një video para pak minutash ku i kërkon falje të gjithë fansave që nuk u shfaq mbrëmë në klubin e njohur në Zyrih dhe i kërkon atyre të vijnë sot. Nuk dihet ende arsyeja pse Era nuk këndoi në Zyrih, edhe pse shkak mund të jetë bërë ndonjë vonesë avioni.

https://www.instagram.com/p/BOuqPIdhnVz/?taken-by=strefie

 

 

Tags : eraistrefi
loading...