close
Breaking NewsLajme

Era Istrefi nis punën për këngën e radhës, ky është vendi ku nisin projektet e mëdha (FOTO)

Screenshot_4

Pak javë më parë Era Istrefi publikoi këngën “Redrum” e cila po vazhdon të ketë sukses kombëtar dhe ndërkombëtar. Pasi “Redrum” kërkoi një vit të tërë për publikimin e tij, Era ka nisur punën për projektin e radhës. Ajo ka postuar një fotografi nga studio personale në shtëpi, vendi ku nisin idetë e projekteve të mëdha dhe që kalojnë më pas në studio profesionale. Duke qënë se Era ndodhet në studio tregon se ajo po merret me këngën e radhës të cilën shpresojmë ta kemi së shpejti./revistawho.com

Tags : era istrefi
loading...