close
Breaking NewsLajme

Era Istrefi i blen dhuratë vetes: “E meritoja…”

d93d520ef1c8898a0f08d5d415aec88b

Era Istrefi ka blerë një dhuratë për veten e saj të cilën e ka postuar në profilin e saj në Instagram. Këngëtarja ka postuar foton e saj para një makine Range Rover duke shkruar “Ndjeja se e meritoja.” Era është duke punuar këto kohë për këngën e saj të re e cila pritet të ketë sukses si Bonbon. Dhe pas punës së lodhshme, Era e meriton një dhuratë…

screenshot_9
Tags : era istrefi
loading...