• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Era Istrefi i blen dhuratë vetes: “E meritoja…”

Era Istrefi ka blerë një dhuratë për veten e saj të cilën e ka postuar në profilin e saj në Instagram. Këngëtarja ka postuar foton e saj para një makine Range Rover duke shkruar “Ndjeja se e meritoja.” Era është duke punuar këto kohë për këngën e saj të re e cila pritet të ketë sukses si Bonbon. Dhe pas punës së lodhshme, Era e meriton një dhuratë…

screenshot_9