• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Era Istrefi dhe Dua Lipa korrin një tjetër sukses, mësoni për çfarë bëhet fjalë (FOTO)

Ato na kanë bërë krenare me suksesin e tyre që ka kaluar kufijtë shqiptarë. Tanimë Dua dhe Era kanë korrur një tjetër sukses. Këngëtaret janë vlerësuar nga Çmimet europiane EBBA. Dua Lipa postoi në Instagram një foto ku falenderonte për dy çmimet e marra “European Borders Breaker Award” dhe “Peoples Choice Award”. Ndërsa 
Era, e cila për shkak të lëndimit në këmbë nuk mundi të ishte prezente, e tërhoqi çmimin nëpërmjet agjentit të saj David Bradley. Në pankartën e dhënë kishte edhe një mesazh për këngëtaren duke i uruar urim të shpejtë./revistawho.com

Screenshot_2 Screenshot_1