• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Era Istrefi bën ndryshim në look. Shikoni si duket ajo tani (FOTO)

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi e njohur tashmë në mbarë botën ka bërë një ndryshim në look-un e saj. Era ka eksperimentuar shpesh me flokët në ngjyrat rozë, të verdhë, por këtë herë këngëtarja ka menduar diçka tjetër. Ajo i ka lyer flokët ngjyrë gri dhe ka shkruar në profilin e saj në Instagram: “Gri. Si ngjyra e përkohshme e zemrës.”

15267620_737141893108150_8808719572228867049_n