• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Eno Popi rrëfen momentin e parë kur mësoi se Sara dha Ledioni do të bëheshin prindër

Eno Popi ka dhënë një intervistë shumë të veçantë për “InTv” i cili ka folur rreth miqësive të ngushta që ka krijuar në “Top Channel”, cili numëron vetëm 3, Xhemi, Arbana dhe Ledioni. Duke i referuar këtij të fundit, Eno thotë se është miku i tij më i ngushtë dhe lajmi që ai dhe Sara do të bëheshin prindër ka qënë një ndër lajmet më të bukura që ka marrë në jetë.
“Ka qenë një ndër gjërat më të lumtura që ka ndodhur…. kur sheh një mik, që rri me të, dhe sheh se si po i vjen dhe po i ndryshon jeta. Ne e kemi shijuar jashtëzakonisht shumë, kemi përjetuar shumë lumturi kur Ledioni dhe Sara na treguan se shumë shpejt do të bëhen me fëmijë. I duam kaq shumë, saqë u gëzuam si për veten…”