• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Eni Koçi nuk di të ndalet, zbuloni kur publikohet kënga e radhës (FOTO)

Ka vetëm dy muaj që ka publikuar këngën “S’je për mu” dhe Eni Koçi nuk di të ndalet. Këngëtarja ka lajmëruar se këtë javë do të publikojë këngën e radhës me titull “Your love”. Lajmin Eni e ka bërë të ditur me anë të një postimi në Instagram. “You love do dalë këtë javë. Mezi po pres ta dëgjoni”, -shkruan Eni. Kujtojmë se kënga “S’je për mu” ka arritur 2 milion klikime në vetëm kaq pak kohë dhe pritet që edhe “Your love” të ketë të njëjtin sukses./revistawho.com