• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Eni Koçi ka një surprizë për fansat në natën e ndërrimit të viteve (VIDEO)

Pas shtatë muajve, Eni Koçi rikthehet përsëri, por këtë herë ajo ka gjetur një datë speciale për të publikuar projektin e ri. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instagram ku shkruan se kënga e re do të publikohet më 31 dhjetor, pikërisht natën e ndërrimit të viteve. Kënga do të quhet “S’je për mu” dhe Eni ka publikuar vetëm një pjesë të shkurtër nga klipi ku shfaqet teksa shkruan në ditar. Kujtojmë se projekti i fundit nga këngëtarja ishte kënga “S’po t’gjej mo” e publikuar shtatë muaj më parë e cila ka arritur katër milion klikime në Youtube.