• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Eni Çobani e nis javën me dedikim romantik: Dikush pret me padurim që unë …

Eni Çobani është një nga personazhet e cila ka fituar zemrat e publikut me historitë që sjell çdo pasdite të diele në rubrikën e saj “Shihemi në gjyq”.

Sot Eni e ka nisur javën me një dedikim romantik që e ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale, duke treguar se dikush mezi pret që ajo të zgjohet në mëngjes. “Pjesa më e bukur e mëngjesit është që dikush pret me padurim që ti të zgjohesh. Ky është fat”- ka shkruar juristja në “Instagram” në këtë ditë të hëne.

Ky mesazh me siguri i dedikohet bashkëshortit të saj, pse jo edhe të birit i cili tashmë është rritur dhe është bërë shoku më i mirë për nënën e tij./revistawho.com

CLOSE
CLOSE