close
Breaking NewsLajme

Ëndrra e madhe e Ergi Dinit që u pre në mes

24127

Ai ishte tepër i ri dhe një djalë shumë i talentuar. Pak para se të ndërronte jetë, flitet se Ergi ishte në takim me producentë për të realizuar një këngë të re. Por nuk mbaron me keq. Prive.al ka mësuar se Ergi këtë vit do të merrrte pjesë në ‘X-Factor Uk’ dhe me siguri do ta përfaqësonte denjësisht vendin e tij. Por fatkeqësisht kjo ëndërr e bukur u pre në mes dhe e la artin shqiptar pa një talent të jashtëzanshëm si Ergi.

Tags : ergi dini
loading...