Endri Prifti: Ja si pihet hashashi


Këngëtari Endri Prifti, i cili njihet për lirshmërinë e tij ka rrëfyer se ka provuar hashashin. “E kam provuar hashashin dhe ai pihet me karar para një feste, dy të thithura jo më shumë”, ka thënë Endri në programin “Xing me Ermalin. Nga ana tjetër edhe vëllai i madh Stefi Prifti ka thënë se e ka provuar edhe ai të pi kanabis dhe ka sqaruar gjithashtu se kjo bimë është edhe kurative. Por modetatori Mamaqi i ka bërë thirrje gjithë të rinjve mos të konsumojnë kanabis, por vetëm qumësht.

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password