• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Enca: Viti që po lëmë pas ishte bekim për mua, 2017 do të jetë e frikshme

Tashmë 2016 po e lëmë pas e të gjithë kthejmë kokën për të kuptuar se çfarë ka ndodhur në jetën tonë. E njëjta gjë ka ndodhur dhe me Encën, e cila shprehet se 2016 ka qenë viti i arritjeve për të dhe ajo ēshtë vetëm 21 vjeç. Gjithashtu këngëtarja shprehe se 2017 do të jetë një vit i frikshëm. Mbase Enca i referohet impenjimeve të shumta që do të ketë përgjatë vitit dhe projekteve që do realizojë./revistawho.com

image