close
Breaking NewsLajme

Enca i bën dalje koncerteve, këngëtarja: Natën e ndërrimit të viteve dua ta kaloj me…

15697359_1218609074872398_4510292147288812454_n

Këngëtarja seksi Enca Haxhia me siguri duhet të ketë pasur shumë kërkesa për të performuar nëpër klube natën e Vitit të Ri por i ka refuzuar të gjitha. Duke kërkuar mirëkuptimin e fansave, pak minuta më parë ajo ka njoftuar se nuk do të këndojë asgjëkundi. Nata e ndërrimit të viteve do e gjejë këngëtaren pranë njerëzve të zemrës. “Një nga dëshirat më të mëdha që kam patur për këtë vit ishte ta kaloja Natën/Ditën e Vitit të Ri me familjen dhe miqtë, ndaj nuk do të performoj në asnjë vend që ishte planifikuar këtë fundvit”, ka shkruar ajo në llogaritë e rrjeteve sociale.

Tags : enca
loading...