• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Enca foto sexy në vaskë. Ja mesazhi për fansat…

Këngëtarja Enca Haxhia ka postuar para pak minutash një foto në profilin e saj në facebook dhe në instagram ku shfaqet në vaskë. 21 vjeçarja ka veshur një fustan ngjyrë lejla prej tyli ku duken hiret e saj. Enca ka dhënë edhe një mesazh për fansat që ajo e dashuron trupin e vet. “Dua të të them, akoma e kam dashurinë tënde në trupin tim. Dashuri për trupin tim” -ka shkruar ajo. Mesa duket Enca po xhiron për videoklipin e saj të ri dhe këto fjalë janë pjesë e tekstit të këngës. Megjithatë Enca nuk ka dhënë akoma detaje nëse do publikojë një këngë të re por nëse është e vërtetë, do jetë një hit siç ka rezultuar kënga e saj e fundit me Noizy-n “Bow Down”. 

14937448_1165410226858950_4871485919932694088_n

CLOSE
CLOSE