• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Enca alergji ndaj këtyre djemve: Zot mbaji larg meje (FOTO)

Se mos vetëm Enca! Askush nuk do të donte të kishte përkrah një mashkull “f**kboy” të cilët njihen si tipa flirtues dhe aspak të besueshëm. “Zot mbaji larg meje këta “f**kboys”, -shkruan Enca në njërin prej postimeve në Snapchat. Ndërsa në tjetrin shfaqet një ilaç kundër këtyre tipave të meshkujve. Duke qënë se Enca është një femër që të gjithë meshkujt e pëlqejnë, sigurisht që edhe tipa të tillë do t’i afroheshin një ditë./revistawho.com